MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 9802412
nr 980 2412
Skrivbyrå
med spegel, längd: 110 cm, djup: 53 cm, höjd: 102, 1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 september 2015
kl 19:09:12
14/9 19:04:12